NoSA |  Haulikko |  Kivääri |  Pistooli |  Practical |  Riistamaali |  Kuvagalleria |  Yhteydenotto

Kaavakkeet



Ampumaradan sijainti


Ampumaradan sijainti

Ampumarata sijaitsee Tampere - Turku valtatien nro 12 varrella osoitteessa Turuntie 939. Nokian kohdalta - Nokian Citymarket / Nesteen huoltamo - noin 6.5 km Vammalan suuntaan.

GPS-paikantimen omistajat löytävät perille seuraavilla koordinaateilla (Koordinaattijärjestelmä: WGS84):

N 61°26.130'
E 023°24.109'


Voit myös tarkistaa radan sijainnin Nokian karttapalvelusta.

Yhteydenotto


JOHTOKUNTA JA TOIMIHENKILÖT 2017



Puheenjohtaja:
Kari Paju 050 5827 130 kari.j.paju(a)saunalahti.fi
Varapuheenjohtaja
Jaakko Tolonen 040 8373 224 jtolonen87(a)gmail.com
Sihteeri:
Aulikki Otranen 050 3003 404 aulikki.otranen(a)gmail.com
Taloudenhoitaja:
Wille Kuutti 050 2614 wille.kuutti(a)softwille.fi
Haulikko:
Risto Väyrynen 040 5166 045 risto.vayrynen(a)pp.inet.fi
Kivääri:
Pekka Niemelä 040 5220 760 pekkaniemela(a)saunalahti.fi
Kivääri:
Janne Helenius 040 5484 799 jannehelenius4(a)gmail.com
Pistooli:
Katariina Parkkonen 040 8470 015 katariina.parkkonen15(a)gmail.com
Pistooli:
Sami Haume 040 5339 375 sami.haume(a)gmail.com
Practical:
Mikko Hinkkanen mikko.i.hinkkanen(a)gmail.com
Riistamaali:
Mika Kivistö 0400 737 298 mikakivisto(a)gmail.com

Ratavastaava:
Markku Soltin 0400 633763 markku.soltin(a)suomi24.fi

Projektivastaava:
Reijo Paajanen 050 3730 406 reijo.paajanen(a)elisanet.fi

Kunniapuheenjohtaja:
Risto Niemelä 0400 625 219

Ampuratojen osoitteet:
Ulkorata: Ruutivuorentie 78. Sisärata: Pirkkalaistie 3
Postiosoite:
Nokian Seudun Ampujat ry, PL 60, 37100 Nokia
Laskutusosoite:
Nokian Seudun Ampujat ry c/o Wille Kuutti, Levonmäenkatu 29 A, 33710 Tampere
Internet:
www.nosa.fi
Pankkiyhteys:
Osuuspankki Nokia, FI60 5293 0920 1747 08, OKOYFIHH
Y-tunnus:
0946017-7


LINKKEJÄ




Suomen Ampumaurheiluliitto ry



Suomen Metsästäjäliitto